6. 7.

6. července 2015 v 11:45 |  life.
První letní dny pro mě znamenaly naprostou katastrofu.
Vypustila jsem všechny svoje zásady a zvyky a jedla jsem tak, jak jsem chtěla. Takovýhle nezájem se mi nestal opravdu hodně dlouho.
Pocity viny jsem měla pokaždé, i po něčem zdravém a nízkokalorickém, ale stejně mě to neodradilo od další návštěvy ledničky.
Bojím se zvážit. Vím, že mě to číslo rozbrečí a já budu zase celý den nepříjemná (což jsem momentálně skoro pořád).
Včera jsem už měla všeho dost a pustila jsem se do pročítání blogů, kalorií, rad apod. Vzpomněla jsem si na předminulé léto, moje první hodně hubnoucí léto, kdy jsem celý týden nic nesnědla a zhubla asi 5 nebo 6 kg. Jenže to moje máma chodila do práce a protože je teď už dlouho doma kvůli nemoci, tak nemám tolik prostoru.
Ale ani to mě neodradí, protože už mě to nebaví. Už mám v hlavě zase vidinu té skinny holky a já vám garantuju, že s hubeným tělem bych byla i docela hezká. Ale bez něj budu navždy odporná a tohle léto se vše musí změnit.
Říkám si to už hrozně dlouho. "Musím zhubnout do léta, do oslavy, do příští návštěvy.."
Teď mám motivaci navíc, že můj Pan Božský má naprosto úžasný tělo a přece vedle něj nebude stát kupa sádla.
Budu moct nosit croptopy, kalhoty a k tomu krátká trička, plavky, kraťasy,.. Výběr oblečení bude mnohem snažší než doteď.
Ale hlavně budu konečně spokojená.
Našla jsem teď svůj starý blog, z konce roku 2011 asi do 2013, a byla jsem úplně někdo jiný. Nepoznala bych se. Samozřejmě, už v té době jsem o sobě neměla moc dobré mínění, ale pořád jsem byla normální. Skoro u každého článku jsem psala, že nejdůležitější je být šťastný a já opravdu šťastná byla. Řešila jsem pořád jako puberťačka samý sex a kluky, nebavila mě škola, hrála jsem florbal a bavilo mě to.
Hodně se mi taky změnily žebříčky hodnot. Teď bych většinu věcí řešila jinak.
Přemýšlela jsem včera nad co nejméně kalorickou dietou, kterou bych za týden zhubla co nejvíce.
Různě na internetu a po blozích jsem často četla o dietě, kdy začnete na asi 800 kcal za den a každý den snižujete o 100. Pak to je taky od 500 dolů, ale já si vymyslela svojí variantu. 200, 100, hladovka, 200, 100,...
Na to jak jsem teď opravdu dost jedla, bych mohla aspoň ty teď nabraná kila rychle zhubnout. Chci začít i aspoň malilinkato cvičit, ale znám se. Cvičení prostě nesnáším a dlouho to nevydržím. Až začnu chodit do práce, budu mít pohybu naštěstí víc.
Samozřejmě se vracím i k určitým pravidlům, třeba nejíst po 17:30, jíst nejlépe jen sama, jídlo si dlouho připravovat a přemýšlet nad ním,..
Omg, doufám, že mi to vydrží už snad aspoň celé léto a na intru to bude s A. v pohodě.
Wish me luck.
kate moss | Tumblr
L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama