7. 7.

7. července 2015 v 11:29 |  life.
Omg omg omg!
Tak včerejšek se vyvíjel mnohem lépe než jsem čekala.
Sepisovala jsem si předtím v noci nějaký jídelníček do kalorických tabulek, aby to mělo od 400kcal méně. Pak jsem se rozhodla pro 200, 100, hlad,... no a nakonec to skončilo tak, že jsem včera vypila 4,5 litru čaje a džusu s vodou a nestea a nesnědla jsem NIC!
Absolutně skvělej pocit.
Na dnešek jsem si už nakrájela 300g ananasu, ale nevím. Kdybych neměla vážně hlad jako mega hlad, tak to asi nechám na jiný den. Třeba až budu mít o 5kg méně.
Nechápu to. Včera jsem měla na váže 68. Málem jsem brečela. A dnes ráno 65. Asi jsem opravdu měla jen plné břicho, protože jsem jedla jako největší idiot.
Naštěstí s tím je konec a to, že to myslím vážně, podpořilo i včerejší vyhození nějakého jídla, aby mi máma myslela, že jsem něco snědla.
Večer se mi stala vážně skvělá věc. Posílala jsem T. obrázek obrazovky na ntb a neuvědomila jsem si, že jedna záložka je "jak se stát anorektičkou". Nechápu jak to mohl na mobilu přečíst, ale pak už jsme si psali normálně, takže je asi v pohodě a neřeší to:) Musím si dávat pozor. Ne, že by ho to třeba štvalo nebo tak, ale nechci, aby si o mě myslel, že jsem blázen. I když to už si asi stejně myslí teď.
Prostě budu mlčet, vydržím, dokud nepřijede A., abych o tom s někým mohla pořádně mluvit.
Za včerejšek jsem pročetla celý blog Kooty. Dodalo mi to vážně nějakou motivaci navíc.
Navíc, když jsem zjistila, že Emily taky napsala, dotunilo mě to přemýšlet. Na ten její se chystám taky. Chtěla bych taky dokázat něco takového, stát ze z larvy motýlem, ale neuvěřitelně krásným.
Nechám těch svých keců, stejně to nikdo nečte. Ale mám teď radost a nemám o tom s kým mluvit, takže to budu psát sem no:)

c
L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama