8. 7.

8. července 2015 v 0:21 |  life.
Opravdu nerada vyhazuju to jídlo, zvlášť, když mamka většinu kupuje jen kvůli mě.
Ale jak jí mám asi vysvětlit, že teď rozhodně žádné oblíbené jídlo nemám?
Dala jsem si Psyllium, už předevčírem i včera, do džusu. Je to nechutný, vůbec se mi to nechce pít, ale piju to brčkem, takže to jde líp. Nevím jak na ostatní, ale na mě to působí docela projímavě, jestli to nebude i tím velkým množstvím tekutin.
Taky jsem měla asi čtvrtku nanuka (asi 35kcal), jinak čaj, nestea, džus a voda. Vypila jsem zase asi 4,5l.
Chyběl mi ten pocit staženého žaludku. Chybělo mi tohle všechno. Moje malá posedlost, která mě sice děsí, ale přitom mě dělá mnou.
Kromě toho, že jsem tlustá, bych k takovému chování ani neměla mít sklony v současné době. Mám úžasného přítele, kamarády, žádná škola. Nejvíc to asi ovlivňuje moje minulost.
Věřte mi, už se nikdy nenechám nazvat tlustou.
Měla jsem na něco hroznou chuť. I trochu hlad. Ale dala jsem si radši dvě sklenice třešňového džusu s hodně ledem a četla blogy.
Večer na mě padla taková divná nálada, měla jsem na něco chuť. Šla jsem se radši projít a zakouřit si.
Dneska ale bude větší problém. Máma si chce k obědu koupit pizzu. Prý jestli půjdeme spolu nebo pro ni dojdu a přinesu ji domů. Samozřejmě jsem se hned ochotně nabídla, že pro ni dojdu, abych ji mohla doma v klidu vyhodit.
Přála bych si hrozně moc bydlet sama. Mohla bych si nejíst jak bych chtěla, kouřit jak bych chtěla, dělat si co bych chtěla. A chtěla bych u sebe svého Soul Mate, se kterým by celé bydlení bylo dokonalé. A kočku:D
Zajímám se teď někdy až přehnaně o svůj vzhled. Pořád něco vymýšlím, lakuju si nehty, kombinuju, musím mít minimálně řasenku nebo přes oči sluneční brýle.
Nutně potřebuju nové oblečení. Už jsem nebyla nakupovat dlouho a děsí mě, že toho mám tak málo. Možná ne tak málo, ale je vůbec někdy oblečení dost?
Žiju si teď tak trochu ve svém světě, protože nemám co dělat. Ne že bych měla zas tak málo kamarádů, ale odvykla jsem si chodit ven s lidmi, kteří o mě toho neví dostatek.
Mám jen pár lidí, co mě znají doopravdy a vědí, jaká jsem uvnitř. Jenže ti jsou teď všichni pryč a mě nezbývá než jen číst blogy, staré konverzace a přemýšlet nad hubenou budoucností. A na tu už se teda vážně těším.
Váha 64kg.

Untitled | via Tumblr
L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama