10. 1.

10. ledna 2016 v 11:27 |  life.
Panebože! Už jsem tady vážně dlouho nebyla!:)
Jak jste si jistě všimli, pokud sem někdo chodí, dlouho jsem nepsala a upřímně, ani jsem se nesnažila. Nevím co.
Je to pořád stejné. Váha pořád + - 64kg a hodně lidí už mi říká, že takhle to stačí. Nemyslím si to, ale jsem teď tak nějak duševně uklidněná, neřeším to tolik jako předtím. Jsou prostě priority, které jsem uvedla do popředí.
Nicméně to neznamená, že jsem začala jíst McDonald's, kupovat si sladkosti a jedla jak se mi chce.
Pořád se hlídám, pořád se snažím aspoň zdravě jíst. Někdy to poruším, ale jde to rychle napravit:)
Světě div se, dokonce jím i před lidmi. Ve škole, venku, u kamaráda na pokoji mezi dalšíma klukama.. A neřeším to tolik:)
No, včera se mi zrovna stala taková věc. Něco jsem doma hledala a najednou jsem narazila na Adipex. Asi ho měla moje máma, aby něco zhubla, ale vypadá to, že ho přestala jíst.. Takže krabička skončila u mě:)
Rozdělíme si ji s A. napůl a bude to tak na 14 dnů, ale aspoň něco. Chci to zkusit, když už jsme o tom mluvily a věděly tak dlouho!:)
Snažím se i tak nějak cvičit, chci si zpevnit hlavně nohy a zadek.
No, blíží se mi maturita, takže i kdybych chtěla, asi moc nebudu mít čas psát. Třeba se zas ozvu za x týdnů, kdo ví, rozhodně nemám výčitky, že jsem nepsala nebo že jsem nebyla aktivní na ostatních blozích, protože místo tohohle života teď žiju ten reálný a je to skvělý.
Přeju hodně štěstí, zase se někdy ozvu:)
good, today, and day image
L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alenka.v říši divů Alenka.v říši divů | Web | 11. ledna 2016 v 4:33 | Reagovat

S Adipexem si nezahrávej. Kdysi jsem ho zkusila a bylo mi na něm divně.. byla jsem zrychlená, nemohla jsem spát, pořád mi silně bušilo srdce, byla jsem roztěkaná.. a aby ne když je to amfetamin. Prostě jen pervitin ve "zdravější" formě. Je tam velké riziko závislosti.. Chápu, že chceš zkusit všechno - pro hubené tělo vše - taky jsem to tak měla a asi pořád i mám ale tohle je fakt hnus fialovej! Měla jsem z toho i psychický problémy. Respektive po vysazení jsem měla depky.. Raději se na to vykašlete a zkuste starou dobrou hladovku :)

2 MaikelK MaikelK | E-mail | 16. ledna 2017 v 21:56 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama