Květen 2016

20. 5.

20. května 2016 v 23:41 life.
Několikrát jsem si četla staré články, dívala se na ostatní blogy a přemýšlela o všem, co se dělo a ano, napadlo mě pokaždý, že bych se mohla zase ozvat a ne, nikdy jsem to neudělala. Až do teď.
Začala jsem žít svůj život, život "normálního" člověka. Přestala jsem asi tak o 50% řešit vzhled a okolí.
Jenže všechno má plusy i mínusy, takže i když jsem byla spokojená, teď už moc nejsem. Mám 70 kg a sice většina lidí by ani neřekla, že bych něco přibrala, přibrala jsem a já to prostě vím a vidím to úplně všude.
Teď jsem duševně dost vyrovnaná, uvědomila jsem si hodně věcí, přeskládala pár priorit a myslím, že teď je ten pravý čas zase se do toho pustit, protože takhle to je prostě každý rok- za chvíli jsou prázdniny, plavky, kraťasy, sukně...
Můj největší problém je weed. Když si brčko nedám, ani hlad třeba necítím a nemám na nic chuť, ale když jo je to naopak. Jenže mě to baví a líbí se mi to a nechce mi toho vzdát, takže se snažím se zase naladit na tu správnou vlnu, abych i zhulená neměla myšlenky na různý kulinářský umění.
Já vážně chci být hubená, chci to hodně moc a doufám, že se nezklamu a budu zase obětovat svoji vůli pro něco, co mě udělá šťastnou.
Snad se budu ozývat, ale mám teď svaťák, takže bych se měla spíš učit, jenže tak to nebylo moc ani do teď..:)
smoke, weed, and legs image
L.